13.12.2015, 22:07
tak nevím jak to je, ale dneska jsem se stavoval v hračkářství abych zjistil co je nového ve světě deskovek a narazil jsem na toto...
jediný rozdíl oproti klasické krabici je ten, že na této je prodáno přes 6milionů kusů a u té druhé (normální) je přes 7milionů ks
jediný rozdíl oproti klasické krabici je ten, že na této je prodáno přes 6milionů kusů a u té druhé (normální) je přes 7milionů ks
