CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Neco mi uniklo? Nebo?


téma založeno uživatelem endomame - 11.12.2015, 21:22 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 3 endomame 7 šmoula 1
#1
tak nevím jak to je, ale dneska jsem se stavoval v hračkářství abych zjistil co je nového ve světě deskovek a narazil jsem na toto...
jediný rozdíl oproti klasické krabici je ten, že na této je prodáno přes 6milionů kusů a u té druhé (normální) je přes 7milionů ks Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nové minirozšíření Divy lidstva (nebo tak nějak?) Weetek23 36 1 077 12.9.2023, 13:38
Poslední příspěvek: Mati



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)