CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Neco mi uniklo? Nebo?


téma založeno uživatelem endomame - 11.12.2015, 21:22 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 3 endomame 7 šmoula 1
#1
Posilam fotku z nove krabice Carcassonne co jsme zakoupili do oddilu....

Přiložené soubory Miniatury
   
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#2
(11.12.2015, 21:38)Chmura Napsal(a): Jedná se o základní sadu hry Carcassonne s mini rozšířením Řeka I. :) Schválně se do té krabice podívej! ;)

Podivam....ale nikde to tam nepisou....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
(11.12.2015, 23:32)Eldenroot Napsal(a): Tak řeku si někdo zprivatizoval a nechal jen základní hru :)

ono to je jeste zabaleny.....jsem taky zvedavej.....uvidime :) ale na tyhle krabici neni na tom portalu cokoliv o rece....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#4
(12.12.2015, 11:37)Chmura Napsal(a): Možná máš jen hezčí krabici! :D :D :D

no i to je možný.....sakra jste me namlsali.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#5
Tak pokud to neni napsany na krabici.....tak tam ta reka neni
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#6
(13.12.2015, 11:58)Eldenroot Napsal(a): No tak to rozbal a budeš vědět hned! :)

to uz byl vysledek,.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#7
(17.12.2015, 19:23)Chmura Napsal(a): Takže jen pěkná krabice to je mě líto! :(

Nevadi.....nic se nestalo.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nové minirozšíření Divy lidstva (nebo tak nějak?) Weetek23 36 1 077 12.9.2023, 13:38
Poslední příspěvek: Mati



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)