18.4.2016, 18:21
(18.4.2016, 18:05)Eldenroot Napsal(a): Díky za bleskovku, ještě ráno tam nebyly.
Můj názor? Ta grafika je otřesná, kde jsou ty precizní detaily jako u Německých klášterů? Celá v2 je svým pojetím spíše ve stylu omalovánek... ale proti gustu žádný dišputát...
Toto minirozšíření si do své sbírky určitě nezařadím!
Souhlasim....Japonsko zboznuju, ale tohle je chuj....a vubec....Carcassonne a Japonsko? To nejak k sobe nejde
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)