CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Japonské kláštery


téma založeno uživatelem peťul - 18.4.2016, 17:56 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 3 Chmura 4 Eldenroot 3 endomame 1 Miroslav Váša 1 Neprofík 1 peťul 3
#1
(18.4.2016, 18:05)Eldenroot Napsal(a): Díky za bleskovku, ještě ráno tam nebyly. 

Můj názor? Ta grafika je otřesná, kde jsou ty precizní detaily jako u Německých klášterů? Celá v2 je svým pojetím spíše ve stylu omalovánek... ale proti gustu žádný dišputát...  Cool

Toto minirozšíření si do své sbírky určitě nezařadím!

Souhlasim....Japonsko zboznuju, ale tohle je chuj....a vubec....Carcassonne a Japonsko? To nejak k sobe nejde
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 2x   Chmura, peťul
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Jarná akcia na Cundco.de mega meeple, japonské bodovy a ďalšie Bumsakalaka 7 1 085 20.3.2021, 21:54
Poslední příspěvek: Silveralius



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)