3 176 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 350 MeeplePointy: 2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 18,29 MP
Moc pekne, co nalepit pruhledne gumove kolecka na stranu kde jsou panty, aby sis neodrel podlozku od nich? Jsou doatupne za par korun v obi, hornbachu a jinych. Dava se to zespodu nabytku aby se neposkrabala plovouci podlaha a parkety.
511 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0,2 MP
(7.2.2016, 12:30)Eldenroot Napsal(a): Moc pekne, co nalepit pruhledne gumove kolecka na stranu kde jsou panty, aby sis neodrel podlozku od nich? Jsou doatupne za par korun v obi, hornbachu a jinych. Dava se to zespodu nabytku aby se neposkrabala plovouci podlaha a parkety.
Asi nechapu.....no ty panty jsou ted niz nez ty kovovy hrebiky, a uprimne radsi odru podlozku nez lus kufros....a pak guma nebo plast by mi do konceptu.....dreva, kovu a zeleny latky nezapadal....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
96 Příspěvky: Poděkování obdrženo:58 MeeplePointy: 3/2014 Registrace:
Jihozápad (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
7.2.2016, 15:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 7.2.2016, 15:02 uživatelem LukyBil.)
Já bych to nechal, abys to nezkazil, princ Albert taky pořád brousil dokonalý Kohinoor, až ztratil polovinu váhy... A ten kámen byl navíc prokletý.
6 329 Příspěvky: Poděkování obdrženo:8 392 MeeplePointy: 10/2014 Registrace:
Jihozápad (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 6,22 MP
Chmura
106 Příspěvky: Poděkování obdrženo:172 MeeplePointy: 8/2015 Registrace:
Jihovýchod (Česko)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(7.2.2016, 10:58)endomame Napsal(a): (6.2.2016, 23:01)Chmura Napsal(a): Nádherná práce! Moc pěkné jen tak dál! 
Dekuju, tahle podpora pro me hodne znamena. Nasi to hodnoti jako krabiku, a ta moje to tak nechape....
OTAZKA: to mesto mam jeste vysrafovat stiny, nebo ne? Ja se priklanim k tomu, ze ano
Mně se líbí takhle čistý obrysy, ale takhle to taky není špatný: [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
BTW, ten obrazek máš odkud?
3 176 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 350 MeeplePointy: 2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 18,29 MP
Dá se to vypálit laserem. Kolega mi takto vyráběl pár věcí a je to opravdu pěkná technika. Jen se musí zvolit správné dřevo
511 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0,2 MP
Přiznám se bez mučení, obrázek je od jedné ženštiny odtud z fora co si to nechavaal delat jako gravirovany plast, ja chtel neco co jsem delal rucne......prave tam odtud bych bral i inspiraci na stiny.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
511 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0,2 MP
Takze hotovo .... hirosima hadr ....
Po tom co jsem tam vse naskladal mi doslo, ze jsem zapomnel na kolo osudu a k nemu patrici karty.... no a takze to udelam nasledovne velky kufr bude na karty a maly na herni material.... jo a v hornim viku je dvojite dno kde schovavam pravidla a bodovaci podlozku ![[Obrázek: D6Q7twi.jpg]](https://i.imgur.com/D6Q7twi.jpg) ![[Obrázek: matf8ca.jpg]](https://i.imgur.com/matf8ca.jpg)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
6 329 Příspěvky: Poděkování obdrženo:8 392 MeeplePointy: 10/2014 Registrace:
Jihozápad (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 6,22 MP
Chmura
967 Příspěvky: Poděkování obdrženo:1 730 MeeplePointy: 4/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 14,46 MP
Také gratuluji k dokončení, kufřík vypadá moc pěkně
|