CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Hostince a katedrály 2.0


téma založeno uživatelem peťul - 1.7.2015, 18:15 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 4 fousek1000 1 peťul 3
#1
Na polské fanoškovské stránce na facebooku se objevil obrázek krabice prvního rozšíření. Zvláštní na tomto obrázku je že je graficky zpracován jako nová edice základní hry.

Hledal jsem nějáké další informace ale nic jsem neobjevil. Ani HIG zatím nevydalo žádnou správu o tom že by se něco takového připravovalo.
Vypadá to tedy zatím pouze na graficky upravenou krabici (stejně jako Lovcia s běrači a Americe).

Přesné datum vydání se ještě neví, ale očekává se na přelom srpna a září.

Jsem velmi zvědaví co pro nás Carcassonne fanoušky v Polsku chystají :)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Objevil se obrázek graficky upravené krabice i pro druhé rozšíření Kupci a stavitelé.

Dále jsem objevil informaci, že sada figurek pro šestého hráče v rozšíření Hostince a katedrály by měla být růžová.

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#3
(4.9.2015, 19:05)Eldenroot Napsal(a): @peťul - to rozšíření výše na fotce je teda podle tebe uplně jiné?

Jestli se bude jednat o obsahově stejné nebo o obsahově úplně jiné rozšíření které pouze ponese název prvního rozšíření, zatím nevím. Na stránkách

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

se opravdu objevuje figurka opata u prvního rozšíření.
Jsem také zvědav jaké překvapení pro nás v polsku připravují. :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)