28.5.2021, 13:07
No já se taky snažím shánět vydání, kde třeba nějaká kartička vypadá trochu jinak, ale u pana perníčka tomu moc nerozumím. V prvním vydání byla jedna kartička dvakrát, v ničem jiném to unikátní není ne? Já ho shnáněl v době, kdy nebyl nikde dostupný, tak jsem měl tehdá naopak nervy, aby mi přišlo opravdu druhé vydání se správnou kartičkou.
