Nepřihlášený uživateli, vítej na našem fóru! Pro zpřístupnění všech funkcí, stahování obsahu a přístupu do sekce "Ke stažení" se prosím PŘIHLAŠ nebo ZAREGISTRUJ.
Vítejte návštevníku! Registrovat se
Přihlásit/registrovat se přes:
(22.10.2014, 10:56)endomame Napsal(a): Tak právě proto jsem si to u něj objednal :) po přepořtu 11E na český to vycházelo hodně stejně
Díky díky Hned dneska to odešlu, jsem ještě v práci, ale poštu bych měl stihnout, přinejhorším zítra... Budu asi objednávat i z Cundco.de tu jejich verzi... Cenu jsem se snažil nepřestřelit...
(22.10.2014, 10:56)endomame Napsal(a): Tak právě proto jsem si to u něj objednal :) po přepořtu 11E na český to vycházelo hodně stejně
Díky díky Hned dneska to odešlu, jsem ještě v práci, ale poštu bych měl stihnout, přinejhorším zítra... Budu asi objednávat i z Cundco.de tu jejich verzi... Cenu jsem se snažil nepřestřelit...
Přijde mi přijatelná, mohl bych případně přihodit něco k nákupu? Peníze odeslány
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Tak bohužel mi Half and Half pořád nepřišlo (odesláno 14.10.). Psal jsem na support Spielboxu a už se to řeší. Bohužel číslo zásilky nemají a tak mám prý počkat do konce měsíce, pak mi to pošlou znova :(
(22.10.2014, 10:56)endomame Napsal(a): Tak právě proto jsem si to u něj objednal :) po přepořtu 11E na český to vycházelo hodně stejně
Díky díky Hned dneska to odešlu, jsem ještě v práci, ale poštu bych měl stihnout, přinejhorším zítra... Budu asi objednávat i z Cundco.de tu jejich verzi... Cenu jsem se snažil nepřestřelit...
Přijde mi přijatelná, mohl bych případně přihodit něco k nákupu? Peníze odeslány
Copak bys chtěl? Není problém, ještě jsem na poště nebyl...
(22.10.2014, 10:56)endomame Napsal(a): Tak právě proto jsem si to u něj objednal :) po přepořtu 11E na český to vycházelo hodně stejně
Díky díky Hned dneska to odešlu, jsem ještě v práci, ale poštu bych měl stihnout, přinejhorším zítra... Budu asi objednávat i z Cundco.de tu jejich verzi... Cenu jsem se snažil nepřestřelit...
Přijde mi přijatelná, mohl bych případně přihodit něco k nákupu? Peníze odeslány
Copak bys chtěl? Není problém, ještě jsem na poště nebyl...
Přikládám seznam toho co mám a co bych rád .... jinak cena ze SZ se mi zamlouvá a myslíš ji s poštovným ke mě, nebo bez? PS.: SHÁNÍM V SEKCI OSTATNÍ ROZŠÍŘENÍ
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Uvažuji nad koupi Spielboxu, ale ještě jsem to nikdy neobjednával. Proto mám dotaz. Za kolik platíte orientačně za poštovné do ČR?
+ nevím teď kam to napsat do fora, tak to zrovna hodím sem. Co tak udělat speciální sekci Spielbox, kde by bylo vše co se týče Spielboxu?..jen myšlenka. :)
Luky170, hrdý člen Carcassonne FORUM od 08.8.2014.
(23.10.2014, 22:42)Luky170 Napsal(a): Uvažuji nad koupi Spielboxu, ale ještě jsem to nikdy neobjednával. Proto mám dotaz. Za kolik platíte orientačně za poštovné do ČR?
+ nevím teď kam to napsat do fora, tak to zrovna hodím sem. Co tak udělat speciální sekci Spielbox, kde by bylo vše co se týče Spielboxu?..jen myšlenka. :)
Co se týče sekce Spielbox - no, jak by sis to konkrétně představoval? Nyní jdou všechny novinky ze světa Carcassonne (Spielbox, Cundco, atd.) do sekce "Novinky". Myslím, že to není špatné, ale pokud mi navrhneš, jak bys to chtěl ty a bude se mi to líbit, tak není problém.
Druhá věc - pošta je cca 4 eura, záleží kolik budeš mít v zásilce kusů časopisu. Myslím že to je 1-3 ks jsou za 4 eura, pak to je dražší. Na Spielboxu mají ještě Domy, Dor, Směrovou růžici a Half anf Half 1. Bohužel Tunel a Kataři 1 jsou už nedostupné :(