6.7.2017, 10:29
Wau, tak to je paráda... že by konečně smysluplný produkt?
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
6.7.2017, 10:29
Wau, tak to je paráda... že by konečně smysluplný produkt?
7.7.2017, 13:14
(6.7.2017, 10:32)Chmura Napsal(a): Je jen otázka, zda nejsou naše krabičky lepší.... Samozřejmě, že jsou, ale ne každý je tak zručný na výrobu... takže jako alternativa výborný nápad
23.7.2017, 11:24
Doplnění ke kapacitě kartiček pro každou z krabiček:
- malá krabička - max 13 kartiček - velká krabička - max 21 kartiček |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Kartičky Spiel 19 na Cundo | Chmura | 8 | 1 724 |
6.12.2019, 13:47 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Kartičky Spiel 18 na Cundo | Chmura | 24 | 6 521 |
5.12.2018, 17:38 Poslední příspěvek: Petr Chytka |
|